Начало Нагоре ЗА КОНТАКТИ СЪДЪРЖАНИЕ
           
        2006/2007 състезания

               

2016/2017 състезания
2015/2016 състезания
2014/2015 състезания
2013/2014 състезания
2012/2013  състезания
2011/2012 състезания
2010/2011състезания
2009/2010 състезания
2008/2009 състезания
2007/2008 състезания
2006/2007 състезания
2005/2006 състезания
2004/2005 състезания
2003/2004 състезания
2002/2003 състезания

*  *  *  * 

Честито
на наградените ученици в конкурса
"60 години Димитровград"

І награда за проза - Виктория Георгиева - 4б клас
І награда за поезия - Георги Валентинов - 4б клас

*  *  *  * 

Областен кръг на олимпиадата по Български език и литература

ІV място - Моника Кирилова - 7а клас
ІV място - Росица Георгиева - 7 клас
VІ място - Ваня Иванова - 7 клас

*  *  *  * 

Златина Живкова - Vд клас взе поощрителна награда, която бе връчена от премиера С. Станишев на 30.05.2007г. в София
за литературен конкурс на тема "Какво ми дава книгата"
/национално ниво/

*  *  *  * 

Юбилейна награда на Школата по детско литературно творчество и журналистика от Детски комплекс - Димитровград


Кристина, Виктория, Димитрина и Силвия от 4б клас

*  *  *  * 

Общински конкурс за детско творчество
"Шанс-2007"

Виктория Петрова І място литературно творчество /проза/
Георги Ангелов І място литературно творчество /поезия/

*  *  *  * 

Златина Живкова - Vд клас зае ІІІ място
в литературен конкурс на тема "Какво ми дава книгата"
/областно ниво/

 

*  *  *  * 

Златина Живкова - Vд клас зае ІІІ място
в литературен конкурс за коледна приказка,
организиран от РИО-Хасково

*  *  *  * 

В  общинския  конкурс - "ВЕСЕЛА  КОЛЕДА  В  МОЯ  ДИМИТРОВГРАД"
раздел "Проза"  е  наградена:
Виктория Георгиева - ІVб клас - ІІІ място

*  *  *  * 

Първо място спечели отборът по английски език от VІІ клас след участие в състезание "English Is What We Do", организирано от
ЕГ "Д-р Иван Богоров"

*   *   * 

Областен кръг на олимпиада по химия и опазване на околната среда

ІV място - Георги Сърчераков - VІІа клас
V място - Мария Иванова - VІІа клас

*   *   * 

Даниел Господинов - ІІІг клас
единствен от Хасковска област се класира на националният кръг на най-масовото математическо състезание "Европейско кенгуру" и се яви на финалният кръг на международното състезание, който се проведе на 10.06.2007г.

 *   *   *    
Областен кръг на олимпиада по биология и здравно образование - Габрово

І място - Ина Пламенова VІІа клас
ІV място - Моника Кирилова VІІа клас

   *   *   *    

Областен кръг на олимпиада по математика

4клас - V място - Антония Колтякова - ІVа
5 клас -
ІІ място - Андрей Петков - Vг
6 клас - І място - Кирил Иванов - VІа
7 клас -
ІV място - Моника Кирилова - VІІа
           
 VІ място - Ина Пламенова - VІІа

  *   *   * 

Честито на учениците от ОУ "П. Славейков" отличени за представянето си в математическо състезание "Кенгуру"

І място - Стиляна Колева - 2в клас
ІІ място - Гергана Миткова - 2а клас
ІІІ място - Валя Недкова - 2б клас
ІІІ място - Атанас Георгиев - 2в клас
ІІІ място - Йордан Бориславов - 2в клас
ІІІ място - Янислав Георгиев - 2в клас
ІІІ място - Димитър Василев - 2в клас
ІІІ място - Стелиан-Богомил Колев - 2г клас

І място - Даниел Господинов - 3г клас
ІІІ място - Хавел Алдинов - 3г клас
ІІІ място - Кристина Димитрова - 3д клас

ІІІ място - Александър Тодоров - 4б клас

І място - Кирил Иванов - 6а клас

ІІІ място - Георги Иванов - 7а клас

 *   *   *

Общински  конкурс "ВЕСЕЛА  КОЛЕДА  В  МОЯ  ДИМИТРОВГРАД" 

В раздел "Украса  на  училището" бяхме  класирани на ІІ  място и наградени с DVD,
а в  раздел  "Рисунка"  І място зае Аглая Неделчева-ІІІе клас.

 *   *   *

Честито
на Пламен Славеев Славов от VІІІа клас за успешното представяне във финалния кръг на деветата Олимпиада по орнитология на 03.06.2007г. в гр. Хасково

*   *   *

МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР
"Иван Салабашев"

Андрей Петков - V клас - VІ място в националното класиране след ученици от СМГ-София, МГ-Варна и
МГ-Пловдив
Валя Недкова - ІІ клас - V място
Кристина Димитрова - ІІІ клас - VІІ място

*   *   *

Класирани ученици на шестия областен
МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР
КЪРДЖАЛИ 2006

І място - Марио Николаев Илиев - VІа клас
ІІ място - Кристина Димитрова Кирова - ІІІд клас
ІІ място - Андрей Петков Петров - Vг клас
ІІІ място - Даниел Вълков Господинов - ІІІг клас
ІІІ място - Моника Кирилова Кирова - VІІа клас

Честито
на наградените ученици в конкурса
"60 години Димитровград"

за рисунка "Модата на бъдещето"
Силвия Делчева - 4 клас
Теодора Димитрова

І награда във фотоконкурса - Христина Любомирова
награда във фотоконкурса - Николай Светлозаров
 

*   *   *

Общински конкурс за детско творчество
"Шанс-2007"

Силвия Митева -ІVб клас І място рисунка на тема: "Модата на бъдещето"
Теодора Иванова - ІVб клас ІІІ място рисунка на тема: "Модата на бъдещето"

*   *   *

Моменти от представянето на Ренате в
конкурса
"Посади цвете, подари усмивка"

  

Ренате Майер - Іг клас
І място
ІІ възрастова група (от 7 до 10 год.)
в кастинг за конкурса на
VISAGES Мини Моделс - България 2007
"Посади цвете, подари усмивка"

 

 

 

Полезни сайтове

MOH           

РУО-Хасково

LiveEDU.BG

Национален образователен портал

виртуална библиотека

Словото - българската виртуална библиотека

НАЦИОНАЛНА МРЕЖА ОТ ВИРТУАЛНИ БИБЛИОТЕКИ

Уикипедия 

e-Twinning

Е-образование

ЕЛЕКТРОННИ КНИГИ

ЦАРСТВОТО НА ПРИКАЗКИТЕ

Портал за Деца и Родители

ДЕЧИЦА - забавен детски сайт

Аз-детето - българският детски портал

 
 

 

Изработване и администриране на сайта: Катя Гочева
e-mail: kgocheva66@abv.bg,
 Skype:katia.gocheva
Последна промяна: 30.11.2016