Начало Нагоре ЗА КОНТАКТИ СЪДЪРЖАНИЕ
           
        2004/2005 състезания

               

2016/2017 състезания
2015/2016 състезания
2014/2015 състезания
2013/2014 състезания
2012/2013  състезания
2011/2012 състезания
2010/2011състезания
2009/2010 състезания
2008/2009 състезания
2007/2008 състезания
2006/2007 състезания
2005/2006 състезания
2004/2005 състезания
2003/2004 състезания
2002/2003 състезания

 

*   *   *

Областен кръг на олимпиадата  по математика

     IV място : Никола  Красимиров  - IV б клас
VII място : Николай  Петров       - IV б клас
VII място : Елица  Василева        - VI в клас
VIIIмясто : Пламена Атанасова – IV б клас

  Областен  кръг  на  олимпиадата  по физика

    VII място : Илиан  Лозев – VII а клас

                              *   *   *

Наградени  в  математическия  конкурс,  посветен  на  патронния  празник  на  училището  са:

І място - Денислав  Недялков - VІ "в" клас
ІІ място - Анелия  Йорданова - VІІ "а" клас
ІІІ място - Мария  Павлова и Наталия  Петрова - VІ "б" клас
ІІІ място - Мария  Николаева - V "в" клас

                                 *   *   *

Ръководството на училището изказва своята благодарност на   ръководителя  г-жа Росица Александрова  и  участниците  в областния кръг на олимпиадата по БИОЛОГИЯ  за постигнатия голям успех
І място-Мариела Николаева Николова-VІІа кл.
ІІ място-Енимира Желязкова Василева-VІІб кл.
ІІІ място-Теодор Енчев Димитров-VІІа кл.
VІ място-Анелия Йорданова Петкова-VІІа кл.
VІІ място-Диана Красимирова Георгиева-VІІа кл.
Мариела Николаева Николова единствена от областта ще участва на НАЦИОНАЛНОТО СЪСТЕЗАНИЕ ПО БИОЛОГИЯ  което ще се проведе в Сливен на 14 и 15 май 2005г.

Моменти  от  награждаването

 

                                *   *   *

На проведеното на 19.03.2005г. състезание "ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ" най-добре се представиха:
                               І място
 Илиян Веселинов Лозев - VІІ клас
                              ІІІ място
Евгени Ангелов Панев - ІІІ клас
Тихомир Николаев Димитров -  ІV клас
Ивелина Александрова Димитрова - VІ клас
                              ІV  място
Александър Тодоров Ангелов  - ІІ клас  
Антония Миленова Колтякова  - ІІ клас  
Даниел Николаев Делчев -  ІІІ клас
Никола Красимиров Роев -  ІV клас
Николай Петков Петров -  ІV клас
Недялко Валентинов Делчев - V клас
                              V място  
Андрей Петков Петров -  ІІІ клас

                                     *   *   *

На 05.03.2005г.  се  проведе Областен кръг на олимпиадата по ХИМИЯ  И  ОПАЗВАНЕ  НА  ОКОЛНАТА  СРЕДА. От  явилите се 55 участници от Хасковска област
Илиян Веселинов Лозев-VІІа клас зае ІІІ място  и
Диана Красимирова Георгиева-VІІа клас е двадесет и шеста.

*   *   *

Наши ученици  се  класираха  на  Регионалния  конкурс  за  рисунка  на  тема 
"България  в  Европа  и  моите  мечти".

І награда  взе  Изабел  Данчева - VІ "а" клас

ІІІ награда  взе  Живодар  Петров - VІ "в" клас.

Специална  награда  на  КТД  взе  Борис Недялков - VІ "в" клас

Две  специални  награди  на  "Електроразпределение"-Димитровград  взеха  Благовеста Димитрова - VІ "а" клас  и  Живодар  Петров - VІ "в" клас.

*   *   *

На общинския конкурс "ВОДА, ПРИРОДА, ЧОВЕК" отлично се представиха учениците от СИП  изобразително изкуство с ръководител Мина Вълева.
І място   Павлина Иванова Павлова - ІІв клас
ІІІ място  Борис Недялков Благоев - VІв клас
ІІІ място  Гергана Любомирова Събева - VІа клас

*   *   *

Симона  Георгиева  ІV "б" клас - ІІ награда  за  рисунка  в  "Шанс 2005" - общински  конкурс  за  детско  творчество  организиран  от  Детски  комплекс Димитровград

Гергана  Събева  VІ "а" клас - І място в  конкурса  за  рисунка  "Моя  свят"

*   *   *

Наградени  в  конкурса  за  рисунка  "Моя  свят",  посветен  на  патронния  празник  на  училището  са:

І място - Гергана  Събева - VІ "а" клас
І място - Пламена  Христова - ІV "в" клас
ІІ място - Марти  Златков - ІІ "в" клас
ІІ място - Борис  Недялков - VІ "в" клас
ІІІ място - Веска  Валентинова - VІІ "б" клас
ІІІ място - Миряна  Петрова - VІІІ "в" клас
ІІІ място - Ваня  Бончева - ІV "а" клас
ІІІ място - Златка  Пеева - І "б" клас

*   *   *

На  конкурса  "Весела  Коледа  в  моя  град"  II награда за  украса  на  елха  получи  отбора от IV-те  класове  на  нашето  училище  и  ІІ място  за  рисунка  взе  Пламена  Христова  от  ІV "в" клас

Тихомир  Димитров -   ІV "б" клас
І награда  за  поезия  в   "Шанс 2005" общински  конкурс  за  детско  творчество  организиран  от Детски  комплекс Димитровград

Георги  Ангелов  - ІІ "б" клас-
І награда  за  проза  в   "Шанс 2005" - общински  конкурс  за  детско творчество организиран от Детски комплекс Димитровград

 

            *  *  *  * 

Наградени  в  литературния  конкурс  "Моя  свят", посветен  на  патронния  празник  на  училището  са:

І място - Тихомир Димитров - ІV "б" клас
І място - Здравко  Георгиев - ІІ "б" клас
ІІ място - Стилиян  Георгиев - ІV "б" клас
ІІ място - Драгомир Тенчев - ІІІ "в" клас
ІІІ място - Антония  Бориславова - ІV "б" клас
ІІІ място - Женя  Каменова - ІV "в" клас

             *  *  *  * 

 На общинския  конкурс “Весела Коледа в моя град “

I награда  в  литературния  конкурс:
Тихомир  Димитров – IV б клас. Неговия  акростих  бе  поставен  на  поздравителната  картичка  за  Нова  година на  кмета  на  общината.

*  *  *  * 

Детско вокално студио ”Таралежите” е създадено през 2004г. с ученици от  ІІІ-ІV клас  на у-ще ”П.Славейков” Димитровград. Музикален продуцент е  Emili music. Децата изпълняват  авторски песни по стихове  на Емилия Тодорова /р-л на групата/  и Величка Петрова. Имат  видео  клипове, които се излъчват  по  телевизия  "Планета". Групата  има ново попълнение от  по-малки "таралежчета".  

ДВС "Таралежите"  взеха  І  награда  в  "Шанс 2005" - общински  конкурс  за  детско  творчество  организиран  от  Детски  комплекс-Димитровград

     

Малката Джулия не само пее, но и танцува и е заела
ІV място в І Национален танцов фестивал в  Пловдив

 

Кабинет  по  музика и вокалната  група при ОУ "П.Славейков" с ръководител К. Арнаудов

 

 

 

 

 

 

Полезни сайтове

MOH           

РУО-Хасково

LiveEDU.BG

Национален образователен портал

виртуална библиотека

Словото - българската виртуална библиотека

НАЦИОНАЛНА МРЕЖА ОТ ВИРТУАЛНИ БИБЛИОТЕКИ

Уикипедия 

e-Twinning

Е-образование

ЕЛЕКТРОННИ КНИГИ

ЦАРСТВОТО НА ПРИКАЗКИТЕ

Портал за Деца и Родители

ДЕЧИЦА - забавен детски сайт

Аз-детето - българският детски портал

 
 

 

Изработване и администриране на сайта: Катя Гочева
e-mail: kgocheva66@abv.bg,
 Skype:katia.gocheva
Последна промяна: 30.11.2016